Ogłoszenia Parafialne – 17.06.2018r.

 

  1. Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego na potrzeby naszych Misjonarzy. Sprzęt można składać jeszcze jutro przy bramie na podwórku Plebanii – od godz. 8.00 do godz. 20.00.

 

 

  1. W środę o godz. 18.00 zapraszam na uroczystą Mszę świętą i Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

  1. W czwartek i piątek zapraszam na Msze święte z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.

 

 

  1. W sobotę – Dzień Ojca

 

  1. Dziękuję Paniom i dzieciom z Miąsowej za piękne posprzątanie Kościoła i złożenie ofiary w wys. 90 zł. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania Kościoła zapraszam Panie z Miąsowej: p. Monika Milejska, p. Dorota Drej, p. Halina Gniazdo, p. Teresa Mróz, p. Bogusława Stępień, p. Barbara Babiarz i p. Jolanta Bogdanowicz.

 

 

  1. 6. W najbliższą niedzielę (24 czerwiec) o godz. 18.00 odbędzie się się obrzęd poświęcenia pól: Mnichów – Nowa Wieś

 

 

  1. W najbliższą niedzielę (24 czerwiec) na godz. 15.00 zapraszam serdecznie na Koncert Muzyki Klasycznej w wykonaniu Dzieci i Młodzieży. Msza święta i koncert będzie formą modlitewnego dziękczynienia za rok szkolny przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Usłyszymy dzieci i młodzież grającą na skrzypcach, fortepianie, akordeonie oraz piękny śpiew. Wystąpią osoby z naszej Parafii oraz zaproszeni Goście.

 

 

  1. Bóg zapłać wszystkim za udział w dzisiejszej Eucharystii. Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.

 

 

Proboszcz

ks. kan. dr Grzegorz Kaliszewski