Ogłoszenia Parafialne – NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

  1. Jutro – w poniedziałek (09 kwietnia) przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszę św. o godz.18.00 zapraszam szczególnie Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z Rodzicami oraz Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania wraz z Rodzicami. Dzieci w obecności Rodziców otrzymają Książeczki do modlitwy. Po Mszy świętej będzie Pani ze strojami komunijnymi. Młodzież zaś w obecności Rodziców otrzyma ziarna, które zasadzone będą wzrastać do Uroczystości Zesłania Ducha św

 

  1. W środę (11 kwietnia) o godz. 18.00 zapraszam na uroczystą Mszę świętą i Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. W sobotę (14 kwietnia) o godz. 18.00 zapraszam wszystkich na uroczystą Mszę świętą i Nabożeństwo do Matki Bożej Śnieżnej. W czasie Nabożeństwa będzie ucałowanie Relikwii świętego Jana Pawła II.

 

W sobotę – po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam serdecznie na spotkanie

Radę Parafialną.

 

  1. Dziękuję Paniom z Miąsowej, które pięknie posprzątały kościół i złożyły ofiarę w wys. 120 zł. Bardzo proszę, aby w najbliższą  sobotę godz. 9.00 o czystość w naszym kościele zadbały Panie z Miąsowej: p. Maria Pokrzepa, p. Agnieszka Grabalska, p. Elżbieta Kot,             p. Beata Słoma, p. Izabela Ciosk, p. Maria Łachwa.

 

 

  1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

 

          Radosław Dominowski – z. Jędrzejów i Justyna Kaszczuk – z. Mnichów 25 – z. III

          Paweł Czapnik – z. Mzurowa 85 i Kamila Puchniarz – z. Mzurowa 55 – z. II

          Damian Kopeć – z. Osowa 74 i Agnieszka Rutkowska – z. Stare Kotlice 46 – z. II

          Łukasz Otwinowski – z. Sokołów Dolny 22 i Anita Otwinowska – z. Osowa 37 – z. II

         Paweł Zięba – z. Miąsowa 47 i Katarzyna Krawczyk – z. Tarnów – z. I

         Adrian Tomaszewski – z. Ślecin 74 i Magdalena Niźnik – z. Mnichów 2A – z. I

 

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Do puszek przy kościele – jak słyszeliśmy w Liście Księży Biskupów –          możemy złożyć ofiarę na cele Caritas. Niech ten gest będzie aktem Miłosierdzia oraz          świadectwem naszej wiary.

 

  1. Wszystkim Solenizantom obchodzącym imieniny w nadchodzącym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia. Niech Maryja wstawia się za Wami u Boga i wyprasza wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać wszystkim za udział w dzisiejszej Eucharystii. Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.

 

Proboszcz

ks. kan. dr Grzegorz Kaliszewski