Ogłoszenia Parafialne – 21.01.2018

Trwa wizyta duszpasterska w naszej wspólnocie parafialnej. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność oraz za wszelkie ofiary składane dla Księży i na prace dokonujące się  w Kościele i na Cmentarzu Parafialnym.

1. Jutro – poniedziałek o godz. 14.00 odbędzie się Pogrzeb + Zdzisława Bętkowskiego, l. 83, zam. Mnichów – Stara Wieś – taty p. Janusza Bętkowskiego – Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Miąsowej. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłym Zdzisławie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

2. Jutro ( poniedziałek – 22 stycznia) przeżywamy Dzień Dziadka. Będziemy modlić się za wszystkich Dziadków z naszych rodzin wypraszając dla nich łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II.

3. W środę (24 stycznia) przeżywamy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na godz. 17.00 zapraszam Dzieci, Młodzież i Dorosłych do wspólnej modlitwy.

4. Dziękuję Paniom z Mnichowa – Nowa Wieś oraz Klaudii za piękne posprzątanie Kościoła i złożenie ofiary w wys. 120 zł. W najbliższą sobotę o godz. 09.00 do sprzątania Kościoła zapraszam Panie z Mnichowa – Nowa Wieś: p. Barbara Woźniak, p. Bożena Woźniak, p. Ilona Chatys, p. Barbara Dziopa, p. Dorota Dziopa.

5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Nie Maryja, Matka Boże Śnieżna i św. Jan Paweł II zawsze orędują za nami u Boga i wypraszają wszelkie potrzebne dla nas łaski. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 

 

 

Proboszcz

ks. kan. dr Grzegorz Kaliszewski