Podsumowanie sondy dotyczącej Mszy Św. w Uroczystość Wszystkich Świętych.

Dla przypomnienia: Temat sondy dotyczył ilości Mszy Św. na cmentarzu w Dzień Wszystkich Świętych. Do chwili podsumowania w sondzie wzięło udział 196 osób. 51%  głosujących uważa, że w powyższą Uroczystość jest potrzeba odprawienia dwóch Mszy Św. na cmentarzu; 48% jest przeciwnego zdania, czyli opowiedziało się za opcją jednej Mszy Św. na cmentarzu, a 1% nie ma zdania. Podsumowując stwierdzić należy, że głosy rozłożyły się mniej więcej po połowie, ze wskazaniem na konieczność dwóch Mszy Św.

Dziękujemy serdecznie za udział w sondzie. Jej wynik nie jest wiążący jeśli chodzi o decyzję na przyszły rok, ale jest znaczącą wskazówką. Jednocześnie zapraszamy do udziału w następnej sondzie na temat nowej świątyni w naszej parafii. Sonda już wkrótce.